Problema soluţionată

Gunoi pe Dacia

09:41 Sep 27 2011 Chisinau, str.intersectia bd. Dacia cu str.Traian Sectorul : Botanica

Descriere
La intersectia bd. Dacia cu str. Traian dupa chioscuri si farmacia este o gramada de gunoi.
Strada centrala, bd.Dacia24 - bd.Traian2
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Iluminare

13:25 Nov 12, 2014

Chisinau, bd. Traian 2, 0.01 Kms

Staţie avariata

13:40 May 03, 2014

Chisinau, bd.Traian 2, 0.02 Kms

lipsa de iluminare

16:32 Jan 23, 2018

Traian 2, 0.02 Kms

Până şi după

13:45 Jun 03, 2014

Chisinau, bd. Traian 2, 0.02 Kms

Instalatie

13:30 Mar 29, 2015

Chisinau, bd.Traian 2, 0.02 Kms