Problema soluţionată

Petitie

10:29 Sep 27 2011 CHISINAU,MUNCESTI 162 A Sectorul : Botanica

Descriere
In urma reparatie cladirei de pe sos. Muncesti 162A in spatele blocului au lasat deseuri care genereaza incomiditati de diferita natura.Nu sunt evacuate nici frunzele de toamna cazute care in urma putrefactiei elimina mirosuri neplacute.In cladirea data activeaza Comisia national de verificare a drumurilor si magazinul recent deschis <Petiorocika>.Rugam insistent organele competente sa ia masuri.Locatarii sos.Muncesti 162 va multumim anticipat.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Plop problema

13:43 Mar 17, 2014

Chisnau, str. Muncesti 162, 162/a, 0.01 Kms

Petitie(Deseuri)

13:47 Oct 22, 2011

Chisinau, sos.Muncesti 162 A, 0.01 Kms

Reparatie in scara blocului locativ

01:00 Jun 13, 2012

Chisinau,sos.Muncesti 162, 0.02 Kms

O gaura mare la intrarea in curte

23:53 Jan 26, 2012

Chişinău, Munceşti 162-164, 0.03 Kms

Mizerie

10:14 Nov 27, 2013

Chisinau, str. Minsk 2, 0.05 Kms