Problema soluţionată

Aruncare ilegala de deseuri

14:20 Sep 27 2011 Chisinau, str. Drumul Schinoasei x Grenoble Sectorul : Centru

Descriere
Pe strada Grenoble intersectie cu Drumul schinoasei, tomberoanele p/u gunoi sint in permanenta pline si gunoiul se arunca chiar pe jos. Toate acestea din cauza ca in tomberoanele date arunca gunoiul in fiecare dimineata practic toti locuitorii de pe strada Drumul Schinoasei.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Copac cazut carosabil

01:53 Apr 22, 2017

Drumul Schinoasei 1/1, 0.01 Kms

Pericol de prabusire

13:12 Oct 31, 2014

Chisinau, str. Schinoasei 1/1, 0.02 Kms

PLOPI USCATI

13:45 Dec 17, 2014

Chisinau, str. Drumul Schinoasei 1/1 scara 3, 0.03 Kms

ILUMINARE SCARI

11:17 Jan 19, 2015

Chisinau. str. Drumul Schinoasei 1/1, 0.03 Kms

Plopi uscati

13:28 Jan 09, 2015

Chisinau, str. Drumul Schinoasei 1/1, scara 3, 0.04 Kms