Problema soluţionată

Fara iluminare

10:08 Oct 10 2011 Chisinau, Colina Puskin 4- Colina Puskin 10 Sectorul : Centru

Descriere
Dupa ce lucratorii de la Union Fenosa au facut niste lucrari de reparatie, str. Colina Puskin, în perimetrul Colina puskin 4, pina la colina Puskin 10 a ramas fara iluminare, noaptea e mai intuneric decit intr-un sat uitat de lume.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Problema cu iluminarea strazii

19:29 Sep 26, 2011

Chisinau, str.Colina Puskin, 0.04 Kms

Мусорный контейнер на дороге

13:30 Jul 27, 2016

Chisinau, Str. Ion Pruncul, 0.05 Kms

Lipseste zebra

15:06 Dec 05, 2011

Chisinau, str. Ion Pruncul intersectie Petru Rares, 0.07 Kms

падающий телеграфный столб

13:17 Jul 11, 2012

Chisinau, str. Colina Puskin 14, 0.07 Kms

Drumuri

13:05 Apr 17, 2018

Chisina, str Arhanghelul Mihail,36, 0.08 Kms