Problema soluţionată

Petitie(Deseuri)

13:47 Oct 22 2011 Chisinau, sos.Muncesti 162 A Sectorul : Botanica

Descriere
In urma reparatiei cladirei amplasata pe sos.Muncesti 162 A, proprietarii au lasat deseuri care genereaza incomoditati de diferita natura in jurul cadirei.Rugam sa se ia masuri urgente!!!!!Nici frunzele de toamna nu sunt adunate iar in urma putrezirii acesota se emana miros neplacut.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Petitie

10:29 Sep 27, 2011

CHISINAU,MUNCESTI 162 A, 0.01 Kms

Plop problema

13:43 Mar 17, 2014

Chisnau, str. Muncesti 162, 162/a, 0.01 Kms

Reparatie in scara blocului locativ

01:00 Jun 13, 2012

Chisinau,sos.Muncesti 162, 0.02 Kms

O gaura mare la intrarea in curte

23:53 Jan 26, 2012

Chişinău, Munceşti 162-164, 0.02 Kms

Mizerie

10:14 Nov 27, 2013

Chisinau, str. Minsk 2, 0.04 Kms