Problema soluţionată

Lipseste zebra

15:06 Dec 5 2011 Chisinau, str. Ion Pruncul intersectie Petru Rares Sectorul : Rîşcani

Descriere
e problematic sa traversezi strada. nu este nici zebra si nici un semafor pentru pietoni, trebuie sa astepti pina ce vre-un sofer marinimos iti permite sa treci.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Мусорный контейнер на дороге

13:30 Jul 27, 2016

Chisinau, Str. Ion Pruncul, 0.03 Kms

Drumuri

13:05 Apr 17, 2018

Chisina, str Arhanghelul Mihail,36, 0.07 Kms

Fara iluminare

10:08 Oct 10, 2011

Chisinau, Colina Puskin 4- Colina Puskin 10, 0.07 Kms

Solicitam solutionarea problemei cu drumul de pe str.Arhanghelul Mihail

11:51 Apr 19, 2018

Chisinau, str.Arhanghelul Mihail, 0.08 Kms

Drumuri

13:46 Jul 09, 2018

Chisina, str Arhanghelul Mihail,36, 0.08 Kms