Problema soluţionată

Zebra necesara

18:51 Feb 2 2012 Chisinau, str. Dosoftei x str. Tricolorului Sectorul : Buiucani

Descriere
Este nevoie stringenta de zebra la coltul Dosoftei/Tricolorului.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
Pretura sectorului Buiucani (Dec 3 2013)
problema urmează a fi soluţionată de către DTCC
Comment Rating: UP DOWN
0
Pretura sectorului Buiucani (Dec 3 2013)
problema urmează a fi soluţionată de către DTCC
Comment Rating: UP DOWN
0
Pretura sectorului Buiucani (Dec 18 2013)
în urma examinării şi conlucrării cu DTCC vă aducem la cunoştinţă că problema solicitate este posibilă în perioada caldă a anului /primăvară/
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Iluminat stradal lipsă

22:02 Dec 21, 2015

Chisinau, str. Columna 121, scara 2, 0.06 Kms

Tricolorului 40

13:26 Nov 06, 2017

Chisinau, str.Tricolorului, 40-42, 0.06 Kms

Iluminat stradal lipsă

22:42 Feb 29, 2016

Chisinau, str. Columna 121, 0.07 Kms

Purici in scara casei

13:25 Jun 23, 2016

Chisinau, str. Columna 121, 0.07 Kms

Căldura prea puternică

13:38 Feb 23, 2016

Chisinau, str. Columna 121, 0.07 Kms