Problema soluţionată

Gunoiul se afla in alta ograda

13:15 Jul 28 2011 Chisinau, str. Paris 40 Sectorul : Buiucani

Descriere
Loiusc pe adresa str. Paris 40. In ograda noastra sunt mai multe case: Paris 40, Paris 38/1, 38/2, 38/3, si Gh. Tofan 43. Toti noi suntem nevoiti sa ducem gunoiul cu totul in alta orada, care este situata peste drum in alta ograda: Paris 49, 51 etc. Este foarte greu pentru noi, toata lumea ne stie ca ducem gunoiul,copii mici trec strada cu urnele, atit si bunicutele. Ne creaza mari incomoditati. Vreau sa mai adaug ca din motivul ca gunoiul este amplasat departe multi vecini (fara rusine) arunca dunoiul chiar linga case, astfel in timp de 1-2 saptamini se creaza un roi intreg de gunoi cu fel de fel, si miros urit, in care umbla ciinii vagabonzi. Avem multi copii in ograda, iar aceste conditii sunt antisanitare. Va rog sa gasiti o modalitate mai oportuna pentru noi de amplasare a urnei de deseu. Va multumesc pentru atentie
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Betivani,drogati,huligani,romi

21:19 Sep 26, 2011

Chisinau, Str. Alexandru Marinescu 15/2 , 17/2 curtea blocurilor, 0.07 Kms

Canalizatii fara capace

13:08 Feb 08, 2011

Chisinau, str. Nicolae Costin, linga parc, 0.08 Kms

Constructie neautorizata

13:38 Sep 13, 2014

Chisinau, str. Paris 38/1, 0.1 Kms

constructia mansardei neautorizate

12:49 Oct 11, 2011

Chisinau, str. Alba-Iulia 4, 0.1 Kms

Chiosc amplasat incorect

22:44 Nov 25, 2013

Chisinau, intersectie str. Paris 47 cu str. Marinescu, 0.1 Kms