Problema soluţionată

Nu se curata un sector de strada

10:06 Jul 27 2011 Chisinau, Str. M. Cebotari, intre strazile Columna si Alexandru cel Bun Sectorul : Buiucani

Descriere
Mai bine de vre-o trei ani nu se curata sectoru de strada Maria Cebotari, cuprins intre strazile Columna si Alexandru cel Bun.
Care-i pricina?
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipseste zebra

13:56 Mar 31, 2014

Chisinau, str. Alexandru cel Bun 113, 0.08 Kms

Surparea asfaltului pe carosabil (canalizare) in intersectia str. Sfatul tarii/Sfintul Ilie

10:01 Nov 22, 2012

Chisinau, str. Sfintul Ilie 70/1, 0.09 Kms

Zona cu risc sporit de accidente rutiere

13:33 May 26, 2015

Chisinau, str. Alexandru cel Bun intersectie cu Sfatul Tarii, 0.09 Kms

lipseşte zebra

13:06 Jul 28, 2011

Chisinau, str. Alexandru cel Bun x str. Sfatul Ţării, 0.09 Kms

Gaura in carosabil

10:29 May 26, 2015

Chisinau, str.Sfintul Ilie 70/1 intersectia cu Sfatul Tarii, 0.09 Kms