Problema soluţionată

Trecerea de pietoni

10:30 May 31 2011 Chişinău, str. Calea Ieşilor Sectorul : Buiucani

Descriere
La această trecere de pietoni şoferii mai că niciodată nu cedează trecerea pietonilor...câteodată mai şi claxonează ca să nu treci că na - merge cu viteză mare....soluţia e - ori amplasarea semaforului care permite schimbarea semnalului manual, ori amendarea şoferilor.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Constructii neautorizate

13:35 Feb 21, 2019

calea iesilor 16/6, 0.07 Kms

Perla Royal

13:19 Nov 25, 2013

Chisinau, str Calea Iesilor 49, 0.07 Kms

Pavaj distrus

01:40 Sep 16, 2014

Chisinau, Str. Calea Iesilor 47/2, 0.08 Kms

Pretura sectorului Buiucani

13:16 Aug 13, 2014

Chisinau, str.Drumul Crucii 96, 0.08 Kms

Clădire avariată

10:19 May 31, 2011

Chisinau, str. Calea Ieşilor x Bariera Sculeni, 0.1 Kms