Problema soluţionată

Lipseste trecerea pentru pietorni

01:43 May 27 2011 str.Trandafirilor, Chisinau Sectorul : Botanica

Descriere
Pe strada Trandafirilor sunt amplasate citeva terenuri noi de joaca pentru copii,insa pentru a ajunge la ele e nevoie de a traversa strada,dar unde?...cum?...nu -i nici un indicator rutier si nici trecere de pietoni...
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Парк на ул.Роз

01:20 Feb 20, 2014

Chisinau, str. Trandafirilor 31/1, 0 Kms

Antisanitarie si mizerie totala.

00:39 Feb 16, 2011

Chisinau, Trandafirilor 33/1, 0 Kms

Отсутствует свет

12:38 May 25, 2015

Chisinau, str. Trandafirilor 31/1, 0.01 Kms

Сухое дерево

13:44 Mar 28, 2016

Chisinau, str. Trandafirilor 31/1, 0.01 Kms

Lipsa iluminarii

13:49 Feb 03, 2016

Chisinau, str. Trandadirilor 31/1, 0.01 Kms