Problema soluţionată

parcare neautorizata

23:20 Feb 18 2011 Chisinau, str. Valea Crucii 4 Sectorul : Botanica

Descriere
Este imposibila deplasarea pe trotuar seara. Practic toate sunt acostate de autoturismele locatarilor. Problema cu accesul serviciilor de salubrizare si a interventiilor urgente uneori.


.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Ямы во дворах

13:34 Jan 19, 2014

Chisinau, str. Valea Crucii 4, 0.02 Kms

Уличный фонарь

13:44 Nov 08, 2016

Chisinau, str.Valea Crucii, 4, 0.02 Kms

Caldura

12:40 Oct 27, 2014

Chisinau, str. Valea Crucii 4, 0.03 Kms

Lipsă energie termică

13:57 Apr 03, 2015

Chișinău, str. Valea Crucii 4, 0.03 Kms

Глубокая яма (Valea Crucii,4)

13:18 Oct 08, 2017

Chisinau, str.Valea Crucii,4, 0.03 Kms