Problema soluţionată

semafor defect

21:17 Feb 9 2011 Chisinau, str. Trandafirilor, vis-a-vis de parcul de distractii Sectorul : Botanica

Descriere
butonul pentru semaforul pentru pietoni nu functioneaza. De cand a fost reparat drumul pe aici se circula cu viteza mare si este foarte periculos de trecut la rosu.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Не работает кнопка на светофоре.

13:20 Dec 02, 2012

Chisinau, str. Trandafirilor, vis-a-vis de parcul de distractii, 0.01 Kms

Copac uscat

13:40 Jul 02, 2015

Trandafirilor 15, 0.01 Kms

Copac Uscat

13:23 May 14, 2016

Trandafirilor 15, 0.01 Kms

Lipsa drumului pentru pietoni

13:03 Apr 10, 2016

Chisinau, str. Valea Trandafirilor, 0.02 Kms

Copaci Uscati

13:25 May 14, 2016

Trandafirilor 15, 0.04 Kms