Problema soluţionată

lipsa iluminare

20:26 Feb 7 2011 Chisinau, Bd. Dacia 50, scara 1 Sectorul : Botanica

Descriere
Bd.Dacia 50, scara 1 - lipsa iluminare
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN -1
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Apa curgatoare

13:56 Jun 19, 2014

Chisinau, bd Dacia 46, 0.01 Kms

Încălcarea drepturilor

17:17 Sep 26, 2011

Chişinău, str.Dacia intersecţie str. Valea crucii,, 0.01 Kms

Drum plin cu gropi

13:44 Apr 02, 2015

Chișinău, bd. Dacia 50, 0.01 Kms

Bloc problema

13:56 Jun 19, 2014

Chiisnau, bd. Dacia 50, 0.01 Kms

Semafor Defectat

22:48 Jan 28, 2013

Chisinau, Bd. Dacia, Statia Valea Crucii, 0.02 Kms