Problema soluţionată

In oraselu AEROPORT e necesar SEMAFOR

22:50 Feb 4 2011 Chisinau, Oraselul Aeroport Sectorul : Botanica

Descriere
In oraselu inainte de Aeroportul International avem nevoie de un semafor cu buton la trecerea de pietoni. Pietonul nu are nici o prioritate pe trecerea ceia, masinile zboara si nici gind sa cedeze.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 2
Comentarii
Pretura sectorului Botanica (Dec 6 2013)
Exsistă treceri pietonale, subterane.
Comment Rating: UP DOWN
-1
al. (Feb 9 2014)
puneti semafor si nu va eschivati
Comment Rating: UP DOWN
1
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Gard neautorizat

13:06 Mar 12, 2015

Chișinău, bd. Dacia 73/1, 0.06 Kms

Разрушенная дорога

01:24 Sep 03, 2014

Chisinau, bd. Dacia 60/1, 0.07 Kms

Разрушенная дорога

13:56 May 03, 2014

Кишинев, bd. Dacia 60/1, 0.08 Kms

Iluminare

23:08 Mar 04, 2016

Chisinau, Str. Dacia 73/3, 0.08 Kms

Lipsă ascensor

13:11 Feb 10, 2015

Chisinau, bd. Dacia, 69/1 (жилгородок Аэропорт), 0.09 Kms