Problema soluţionată

Gheata

07:15 Feb 1 2011 Chisinau,bd. Dacia Sectorul : Botanica

Descriere
Pe bulevardul Dacia de la intersectia cu strada Teilor pana la intersectia cu bd. Traian drumul destinat pentru circulatia pietonilor este complet acoperit cu un strat de gheata. Am mai remarcat aceasta probleme si in alte parti, dar si acolo nu era atat de grav.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Probleme de iluminare stradala

13:30 Oct 13, 2016

Dacia 20, 22, 0 Kms

Zid distrus

22:56 Nov 30, 2014

Chisinau, bd. Dacia, 0.02 Kms

Intrare in curte blocata, asfalt deteriorat

13:35 Jun 19, 2013

Chisinau, bd. Dacia 22, 0.03 Kms

Copac uscat

00:15 Aug 06, 2014

Chisinau, bd. Dacia 22/2, sc 1, 0.03 Kms

Rampa de acces pentru carucor

01:38 Feb 13, 2016

Chizinau, str. N. Gradescu 1, 0.04 Kms