Problema soluţionată

Gunoiste neautorizata

22:41 Feb 1 2011 Chisinau, str. L. Deleanu Sectorul : Buiucani

Descriere
De mai bine de 3 ani, pe acest loc, la marginea padurii s-au descarcat gramezi imense de gunoaie provenite din constructii. Cu timpul, pt majoritatea locutorilor care se odihneau in padure a devenit un obicei sa arunce resturile si gunoaiele peste sau alaturi de aceste gramezi. Astfel, s-a format o gunoiste enorma, care afecteaza profund atat sanatatea oamenilor, aspectul estetic si natural al padurii, cat si ecosistemele din apropiere.

Solicitam o rezolvare urgenta a problemei!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Мусорная свалка в парке

13:18 Apr 30, 2013

Chisinau, str. L. Deleanu 7/6, 0.1 Kms

Kошка

13:37 Jun 29, 2015

Chisinau str. N.Costin, 48/2, 0.16 Kms

Cablu de la pilon

13:01 Jan 08, 2015

Chisinau, str. Liviu Deleanu 5/6, 0.16 Kms

Огромные кучи мусора в лесопарке "Бутояш"

13:14 Nov 27, 2012

Chisinau, str. Pădurea-parc "Butoiaş", 0.16 Kms

Servicii comunale

12:14 Mar 19, 2013

Chisinau, str. L. Deleanu 5 V, 0.17 Kms