Problema soluţionată

Crengi, pietre, gunoi nestrins din toamna

22:21 Feb 1 2011 Chisinau, str. 31 august, Intre UTM si Guvernul Republicii Moldova Sectorul : Centru

Descriere
Acest morman de gunoi il gasim pe strada Bucuresti, intre blogul nr.2 al UTM si Guvernul Republicii Moldova.
Ma intreb, oare cit va mai sta acolo?
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Obstacol pentru pietoni

22:39 Apr 10, 2013

Chisinau, Str. 31 August 121 a / Str. 31 August 78, 0.05 Kms

O gaura mare pe trotuar

00:14 Jul 20, 2011

Chisinau, str. 31 August, linga biblioteca nationala, 0.05 Kms

Obstacol pentru pietoni

13:30 Apr 16, 2013

Chisinau, Str. B. Bodoni 37/1, (aproape de intersectia cu Str. 31 August), 0.05 Kms

Troleurile

21:35 Oct 12, 2011

Chisinau,str. Banulescu Bodoni, Statia Gradina Publica Stefan cel Mare, 0.06 Kms

Obstacol pentru pietoni

22:52 Apr 09, 2013

Chisinau, str. B. Bodoni, statia de troilebus de linga parc., 0.06 Kms