Problema soluţionată

Reparatie in scara blocului locativ

01:00 Jun 13 2012 Chisinau,sos.Muncesti 162 Sectorul : Botanica

Descriere
Buna ziua!Suntem locatarii blocului din sos. Muncesti 162 scara 9. Avem nevoie urgent de reparatie in scara. Etajele 1, 2, si 3 sunt intr-o stare dezastruoasa.De pe pereti cade structura si se face mizerie din cauza aceasta. Am incercat sa rezolvam aceasta problema singuri dar nu toti locatarii au surse financiare si din acest motiv sufera restul.Daca puteti sa ne ajutati cu ceva va vom fi recunoscatori.O parte din locatari chiar sunt deacord sa contribuie cu ceva surse financiare.Multumin Anticipat!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
Pretura Botanica (Jun 28 2012)
Problema este în proces de solutionare de către ÎMGFL nr. 1 sectorul Botanica.
Comment Rating: UP DOWN
1
lilia (Jun 9 2014)
Noi locatarii casei muncesti-170 scara8,avem nevoe urgent de reparatie .Locatarii sunt majoritatea pensionari si nu au resurse cu cel repara .Va rugam sa rezolvati aceasta problema .Noi ne-am adresat la jak pe sector dar fara niciun rezultat!!!
Comment Rating: UP DOWN
1
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Plop problema

13:43 Mar 17, 2014

Chisnau, str. Muncesti 162, 162/a, 0.01 Kms

Petitie(Deseuri)

13:47 Oct 22, 2011

Chisinau, sos.Muncesti 162 A, 0.02 Kms

Petitie

10:29 Sep 27, 2011

CHISINAU,MUNCESTI 162 A, 0.02 Kms

Mizerie

10:14 Nov 27, 2013

Chisinau, str. Minsk 2, 0.03 Kms

O gaura mare la intrarea in curte

23:53 Jan 26, 2012

Chişinău, Munceşti 162-164, 0.04 Kms