Problema soluţionată

Не работает кнопка на светофоре.

13:20 Dec 2 2012 Chisinau, str. Trandafirilor, vis-a-vis de parcul de distractii Sectorul : Botanica

Descriere
Не работает кнопка на светофоре со стороны аттракционов, невозможно перейти дорогу не рискуя попасть под авто.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

semafor defect

21:17 Feb 09, 2011

Chisinau, str. Trandafirilor, vis-a-vis de parcul de distractii, 0.01 Kms

Copac uscat

13:40 Jul 02, 2015

Trandafirilor 15, 0.01 Kms

Copac Uscat

13:23 May 14, 2016

Trandafirilor 15, 0.02 Kms

Lipsa drumului pentru pietoni

13:03 Apr 10, 2016

Chisinau, str. Valea Trandafirilor, 0.03 Kms

Oraselul de distractii

01:12 Mar 14, 2016

Chisinau, str. Trandafirilor 13/1, 0.04 Kms