Problema soluţionată

Semafor Defectat

22:48 Jan 28 2013 Chisinau, Bd. Dacia, Statia Valea Crucii Sectorul : Botanica

Descriere
2 Semafoare de pe Bd Dacia vis a vis de Statia de asteptare "Valea Crucii". Nu functioneaza culoarea verde. Pericol pentru pietoni. In orele dimineatei trecerea este folosita de multi scolari.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Drum plin cu gropi

13:44 Apr 02, 2015

Chișinău, bd. Dacia 50, 0.01 Kms

Bloc problema

13:56 Jun 19, 2014

Chiisnau, bd. Dacia 50, 0.02 Kms

lipsa iluminare

20:26 Feb 07, 2011

Chisinau, Bd. Dacia 50, scara 1, 0.02 Kms

Apa curgatoare

13:56 Jun 19, 2014

Chisinau, bd Dacia 46, 0.02 Kms

Încălcarea drepturilor

17:17 Sep 26, 2011

Chişinău, str.Dacia intersecţie str. Valea crucii,, 0.03 Kms