Problema soluţionată

Securitate rutiera

22:49 Apr 22 2013 Chisinau, Str. Drumul Schinoasei 1/2 Sectorul : Centru

Descriere
Rugam sa luati masuri cu locatarii de pe str. Dr. Schinoasei care si-au construit case nemijlocit linga stadionul liceului N. Sulac.
Problema consta in aceea ca in fiecare zi "oligarhii" circula cu masinile peste stadionul scolii, necatind la faptul ca pe terenul sportiv sunt copii, in loc sa mearga ca toti oamenii normali, pe drum public. la adresarile locatarilor din blocurile locative municipale, acestea ignora si continua sa mearga pe terenul sportiv. In acest sens, rugam sa luati masurile necesare, cu instalarea unor indicatoare sau bariere care ar impedica circulatia trasnsportului "oligarhic" peste terenul sportiv si trotuare.
Multumim anticipat.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: no info

Funcţie: no info
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Pericol de prabusire

13:12 Oct 31, 2014

Chisinau, str. Schinoasei 1/1, 0.04 Kms

Petiţie

01:04 Feb 20, 2015

Chisinau, str. Dr.Schinoasei 1/3, 0.04 Kms

Aruncare ilegala de deseuri

14:20 Sep 27, 2011

Chisinau, str. Drumul Schinoasei x Grenoble, 0.04 Kms

Plopi uscati

13:28 Jan 09, 2015

Chisinau, str. Drumul Schinoasei 1/1, scara 3, 0.04 Kms

Copac cazut carosabil

01:53 Apr 22, 2017

Drumul Schinoasei 1/1, 0.04 Kms