Problema soluţionată

Problema cu canalizarea

13:38 May 2 2013 Chisinau, Str. N. Dimo 13/4 Sectorul : Rîşcani

Descriere
Canalizarea curge direct în subsol ceea ce genereaza miros insuportabil si lipsa totala a conditiilor sanitare. Acest haos se petrece de cca. 2 ani.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

canalizare

14:22 Feb 06, 2011

Chisinau, str. Nicolae Dimo 13/4, 0 Kms

Яма на дороге

10:08 Mar 31, 2015

Chsinau, Str. N. Dimo, 0.06 Kms

Lumteh

13:37 Aug 28, 2017

Nicolae Dimo 29/3, 0.07 Kms

Întuneric beznă

23:50 Jun 04, 2013

Chisinau, str. Alecu Russo 11-47, 10-16/1, 0.08 Kms

незаконное строительство

10:21 Jun 11, 2015

Кишинев, ул. Димо, 13, 0.09 Kms