Problema soluţionată

Scurgere permanenta de apa

01:14 May 8 2013 Chisinau, Str. Doina 43 Sectorul : Rîşcani

Descriere
Pe str. Doina, vizavi de casa nr. 43 este o fintina de canalizare sau de la magistrala de apa. Din aceasta fintina permanent curge apa, nu multa, dar permanent... gaura de fintina deja este lasata fata de nivelul drumului.
Rog sa luati masuri!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Becciev Constantin

Funcţie: Director S.A. "Apa-Canal Chisinau"
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Ruta 134

13:46 Apr 22, 2015

Chisinau, Str. Doina, 0.04 Kms

Camioane in sector rezidential

12:11 Jul 13, 2016

Chișinău, str. Podgorenilor 20, 0.07 Kms

Drum devastat

13:05 Nov 25, 2013

Chisinau, str. Bariera Orhei 7, 0.08 Kms

Lipsa iluminarii stradale pe strada DOINA !!!

13:16 Apr 10, 2019

str.Doina pe segmentul intre strazile Solidaritatii si Gradinarilor, 0.09 Kms

Strada neiluminata

12:22 Jul 13, 2016

Chișinău, str. Podgorenilor 19 - 25, 0.1 Kms