Problema soluţionată

Canalizare descoperita

10:58 May 8 2013 Chisinau, Str. Ivan Zaikin 7 Sectorul : Rîşcani

Descriere
Pe str. Zaikin 7 s-au furat/lipsesc capacele de la canalizare.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: no info

Funcţie: no info
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Deseuri in zona verde

10:07 Aug 22, 2013

Chisinau, Str. I. Zaikin 3, 0.02 Kms

Lipsă iluminare

23:46 Dec 17, 2013

Chişinău, str. Albişoara 86/1, 0.06 Kms

Drum stricat și apă

19:22 Jul 15, 2014

Chisinau, Str. Sfântul Andrei, 0.06 Kms

Lipseste lumina in curtea blocului Albisoara 84/1 sc 1

13:20 Nov 25, 2013

Chsinau, str. Albişoara 84/1, 0.07 Kms