Problema soluţionată

Trotuar deteriorat

13:13 May 12 2013 Chisinau, Str. Ismail 94 intersectie cu Bd. D. Cantemir 8 Sectorul : Centru

Descriere
O adâncitură în asfalt (lângă chioșcul Cebacot).
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Comert

13:30 Jan 20, 2015

Chișinău, str. Ismail 96, 0.03 Kms

Câini Vagabonzi

01:17 May 25, 2015

Chisinau, bd. Dimitrie Cantemir, 0.03 Kms

Уличное освещение (bd.Cantemir)

10:20 Dec 22, 2015

Chisinau, bd.Cantemir, 0.03 Kms

Panou cu reclama de alcool

23:48 Oct 16, 2011

Chisinau, str. Izmail x str. bd. Cantemir, 0.04 Kms

Освещение

23:56 Aug 22, 2015

Chisinau, bd. Cantemin, 0.04 Kms