Problema soluţionată

Deseuri in lacul Valea Morilor

01:22 May 24 2013 Chisinau, lacul Valea Morilor Sectorul : Buiucani

Descriere
Pe apa lacului se acumuleaza deseuri.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Haruta Eleferii

Funcţie: Director Asociatia "Spatii Verzi"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Spaţii Verzi

Buget: 48454 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 10
Comentarii
Alexei (Jun 4 2013)
Добавлю - вдоль набережной озера расположены скамейки для отдыхающих, но нет ни одной урны. Результат - пакеты, шелуха от семечек, мусор прямо на набережной. Хотелось бы узнать, по какой причине урн нет, и чье это решение.
Comment Rating: UP DOWN
4
Andrei (Jun 18 2013)
Asa este si sunt absolut deacord cu Alexei, nu sunt cosuri de gunoi, pe toata faleza nici un cos si respectiv totul se arunca pe unde nimeresc, chiar si in lac. Va rugam frumos si insistent sa solutionati aceasta problema!
Comment Rating: UP DOWN
3
Spaţii verzi (Sep 3 2013)
Curăţarea fîşiei riverane a lacului din parcul "Valea Morilor" este efectuată zilnic de către Direcţia spaţiilor verzi al sectorului Centru
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Gard decorativ nou furat

12:01 Jan 10, 2012

str.G.Alexandrescu. Damba de la iaz., 0.02 Kms

Мусор вдоль русла реки

13:05 Feb 19, 2019

Ghioceilor 2, 0.06 Kms

Bariera neautorizata

15:44 Aug 01, 2011

Chisinau, str A. Plamadeala, 0.09 Kms

Drum plin de colb

17:34 Aug 04, 2011

mun. Chişinău, 0.09 Kms

Lucrari de constructie

12:28 Nov 24, 2014

Chisinau, str. Buiucani, str. G. Alexandrescu, 0.1 Kms