Problema soluţionată

Poluarea aerului

13:31 May 30 2013 Chisinau, str.Podgorenilor 38 Sectorul : Rîşcani

Descriere
În sectorul de la Posta Veche, pe strada Podgorenilor, se afla fosta uzina de teracota. Seara se ard ramasite de plastic probabil, ca e imposibil sa dormi. Respiram aer poluat.
Cerem ajutor pentru a se interzice asa mod de distrugere a maselor plastice. Suntem de pe strada Bariera Orhei.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: no info

Funcţie: no info
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
Pretura sectorului Rîşcani (Dec 9 2013)
Problema abordată a fost soluţionată.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminarii stradale pe strada DOINA !!!

13:16 Apr 10, 2019

str.Doina pe segmentul intre strazile Solidaritatii si Gradinarilor, 0.09 Kms

Curaţarea drumurilor

22:54 Feb 09, 2015

Chişinău, str.Doina, 0.1 Kms

Nu exista trecere de pietoni pe strada Doina cu access direct la parcul din zona

10:49 Apr 20, 2017

Chișinău, str. Doina, 59, 0.11 Kms

Scurgere permanenta de apa

01:14 May 08, 2013

Chisinau, Str. Doina 43, 0.13 Kms

Отсуствует уличное освяшение

13:35 Feb 08, 2016

Chisinau, str. L. Damian 12, 0.16 Kms