Problema soluţionată

Semafor defect

13:14 Jul 11 2013 Chișinău, intersectia str. Pușkin cu str.Cosmonauților Sectorul : Rîşcani

Descriere
De mai bine de 4 zile semaforul pentru pietoni de la intersecția străzilor Pușkin și Cosmonauților nu funcționează (e aprins roșu permanent).
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Comentarii
Pretura sectorului Rîşcani (Dec 9 2013)
Problema abordată a fost soluţionată.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Taracani sunt peste tot

23:39 Jul 27, 2014

Chisinau, Str. Al. Puskin 39, caminul nr 4, 0.03 Kms

Освещение

22:37 Oct 03, 2016

Кишинев, улица Пушкина пересечение ул Космонавтов, 0.04 Kms

Stația de autobuse in stare rea

01:30 Feb 06, 2014

Chișinău, str. Puskin 50, 0.04 Kms

Plop problema

13:09 Mar 09, 2014

Chisinau, str. Puskin 50A, 0.05 Kms

дорожный знак

13:18 Feb 24, 2014

Министерсво Финансов. поворот на Григоре Виеру, 0.05 Kms