Problema soluţionată

Deseuri in zona verde

10:07 Aug 22 2013 Chisinau, Str. I. Zaikin 3 Sectorul : Rîşcani

Descriere
In dimineata zilei de 22 august 2013, a fost inceputa evacuarea si depozitarea deseurilor in zona verde, in scuarul strazilor Zaikin- Sf. Andrei de catre proprietarul imobilului de pe adresa I. Zaikin 3.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Haruta Eleferii

Funcţie: Director Asociatia "Spatii Verzi"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Spaţii Verzi

Buget: 48454 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Comentarii
Regia AUTOSALUBRITATE (Nov 25 2013)
Problema dată nu ține de competența Regiei ”AUTOSALUBRITATE” Spatii verzi
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Canalizare descoperita

10:58 May 08, 2013

Chisinau, Str. Ivan Zaikin 7, 0.02 Kms

Drum stricat și apă

19:22 Jul 15, 2014

Chisinau, Str. Sfântul Andrei, 0.04 Kms

Podine pentru canalizare furate

13:50 Nov 14, 2013

Chisinau, str. intersectie cu str. Sf. Andrei, 0.06 Kms

Lipsă iluminare

23:46 Dec 17, 2013

Chişinău, str. Albişoara 86/1, 0.08 Kms