Problema soluţionată

Lipseste lumina in curtea blocului Albisoara 84/1 sc 1

13:20 Nov 25 2013 Chsinau, str. Albişoara 84/1 Sectorul : Rîşcani

Descriere
Buna ziua, Vreau sa va aduc la cunostinta ca pe strada Albişoara 84/1 scara nr.2, nu este in funcţiune iluminatul public din curte, cam de 7 luni , Va rugam insistent sa luati masurile necesare pentru solutionarea problemei de iluminare. Multumim anticipat!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
Pretura sectorului Rîşcani (Dec 17 2013)
Pretura sectorului Rîşcani a înaintat un demers în adresa ÎM "Lumteh".
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Drum stricat

13:53 Aug 12, 2012

Chisinau, str. Albisoara 84/1, 0.01 Kms

Lipsă iluminare

23:46 Dec 17, 2013

Chişinău, str. Albişoara 86/1, 0.04 Kms

Drum scricat

01:38 Oct 21, 2016

Albisoara 82/8, 0.05 Kms

Albisoara 84 - noi achitam facturi, dar Termocom ne tine in frig!

13:35 Nov 25, 2013

Chisinau, str. Albisoara 84, 0.05 Kms

Canalizare descoperita

10:58 May 08, 2013

Chisinau, Str. Ivan Zaikin 7, 0.07 Kms