Problema soluţionată

Solicitam trecere pentru pietoni

13:46 Nov 26 2013 Chisinau, str.Frumusica Sectorul : Botanica

Descriere
Noi,locuitorii blocurilor de pe str.Frumusica solicitam o trecere pentru pietoni la intersectia strazilor Frumusica si Muncesti. La moment e imposibil de traversat strada Muncesti la aceasta intersectie.
In apropiere nu avem nici o trecere.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
Pretura sectorului Botanica (Dec 4 2013)
Pretura sectorului Botanica a expediat demers către DGTPCC, referitor la amenajarea trecerii de pietoni.(Secția locativ-comunală).
Comment Rating: UP DOWN
0
DGTP si CC (Dec 9 2013)
Modificarea regimului de circulaţie este posibil doar cu avizul şi în coordonare cu SSCR al SSTCR a Direcţiei Poliţie a mun. Chişinău. Totodată, Direcţia va înainta propuneri pentru identificarea soluţiilor de sporire a circulaţiei rutiere din intersecţia menţionată.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Trecere de pietoni

01:46 Dec 20, 2013

Chisinau, str. Frumusica intersectie cu str. Muncesti, 0 Kms

Lipsa trecere de pietoni

13:13 Nov 26, 2013

Chisinau, intersectia str. Frumusica cu str. Muncesti, 0.01 Kms

Trecere pentru pietoni

11:01 Mar 28, 2014

Chisinau, str. Frumusica inters. str. Muncesti, 0.01 Kms

Gropi mari pe stradăa Frumusica

13:37 Jul 16, 2018

Chisinau,str.Frumusica 1, 0.01 Kms

Drum Foarte rau

20:39 Feb 13, 2011

str. Muncesti, 0.03 Kms