Problema soluţionată

Trecerea de pietoni

13:13 Nov 28 2013 Chisinau, str. Doina 150 Sectorul : Rîşcani

Descriere
Pe strada Doina 150 linga magasinu Poarta Raiului si statia de rutiere 162 si 134 sa sters vopseaua de la trecerea de pietoni. Soferii nu respecta regulele de circulatie
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
DGTP si CC (Dec 3 2013)
La moment condiţiile climaterice nu permit aplicarea marcajului rutier. Totodată vă informăm că, trecerea de pietoni menţionată de dvs. este semnalizată prin indicatoare rutiere 5.50.1 şi 5.50.2 (trecere pentru pietoni).
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Trecere de pietoni rau marcata

23:34 Dec 03, 2013

Chisinau, str. Doina 150, 0.01 Kms

Va rog lumina publica

13:22 Nov 25, 2013

Chisinau, str. Doina 150/7, 0.02 Kms

Transport str. Doina spre Botanica

13:10 Mar 15, 2013

Chisinau, str. Doina, 0.04 Kms

Lipsa iluminarii

11:24 Nov 25, 2013

Chisinau, Str. Doina 150/7, 0.05 Kms

Lipsa iluminarii

13:06 Feb 07, 2014

Chisinau, str. Doina 150/7, 0.06 Kms