Problema soluţionată

Trecere de pietoni rau marcata

23:34 Dec 3 2013 Chisinau, str. Doina 150 Sectorul : Rîşcani

Descriere
Pe str. Doina 150 trecerea de pietoni este rau evidentiata.
Ati promis ca va fi marcata cu 2 culori .
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
Pretura sectorului Rîşcani (Dec 10 2013)
Pretura sectorului Rîşcani a înaintat un demers în adresa DGTPCC.
Comment Rating: UP DOWN
0
Pretura sectorului Rîşcani (Dec 30 2013)
Lucrările solicitate au fost luate la evidenţă şi vor fi înaintate la aprobarea programului municipal.
Comment Rating: UP DOWN
0
DGTP și CC (Mar 3 2014)
Direcția generală transport public și căi de comunicație vă aduce la cunoștință că se va aplica marcajul odată ce vor permite condițiile climaterice.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Trecerea de pietoni

13:13 Nov 28, 2013

Chisinau, str. Doina 150, 0.01 Kms

Va rog lumina publica

13:22 Nov 25, 2013

Chisinau, str. Doina 150/7, 0.02 Kms

Transport str. Doina spre Botanica

13:10 Mar 15, 2013

Chisinau, str. Doina, 0.05 Kms

Lipsa iluminarii

11:24 Nov 25, 2013

Chisinau, Str. Doina 150/7, 0.05 Kms

Lipsa iluminarii

13:06 Feb 07, 2014

Chisinau, str. Doina 150/7, 0.05 Kms