Problema soluţionată

Curg deseuri din canalizare

13:25 Dec 15 2013 Chisinau, str. N. Titulescu 39 Sectorul : Botanica

Descriere
In curtea blocului de pe str. Titulescu 39, curg deseurile din canalizare.
Canalizarea fiind infunda foarte des!
Va rog sa rezolvati problema!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Becciev Constantin

Funcţie: Director S.A. "Apa-Canal Chisinau"
Credibilitate problemă: UP DOWN 2
Comentarii
Ion (Dec 16 2013)
Multumesc pentru rezolvarea problemei in scurt timp.
Comment Rating: UP DOWN
2
S.A. Apa-Canal Chisinau (Dec 17 2013)
Sistemul de canalizare de pe adresa indicată a fost desfundat. Mai mult, au fost efectuate lucrări profilactice.
Comment Rating: UP DOWN
2
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Curg deseuri din canalizare

13:35 Sep 08, 2014

Chisinau, str. Titulescu 39, 0 Kms

Scurgeri de aburi din subsol

13:11 Feb 11, 2013

Chisinau, str.N.Titulescu 39, 0 Kms

Nu arde felinarul

13:05 Dec 04, 2013

Chisinau, Str. N. Titulescu 39, 0 Kms

Lipsa iluminarii

01:34 Mar 23, 2014

Chisinau, str. N. Titulescu 39, 0 Kms

Mizerie

13:58 Dec 03, 2014

Chisinau, str. Titulescu 39, 0.01 Kms