Problema soluţionată

Lipsa iluminarii

22:38 Dec 19 2013 Chisinau, bd. Moscova 13 Sectorul : Rîşcani

Descriere
In curtea blocului 13 de pe bd. Moscova lipseste iluminarea.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Comentarii
Pretura sectorului Rîşcani (Dec 23 2013)
Pretura sectorului Rîşcani a înaintat un demers în adresa ÎM "Lumteh".
Comment Rating: UP DOWN
0
ÎMREI „LUMTEH” (Feb 27 2014)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminarea publică de pe adresa respectivă a fost restabilită la data de 25.02.14.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Defrisarea castanului

13:12 Jun 30, 2014

Chisinau, bd. Moscova 13,scara 4, 0 Kms

Lipsa iluminarii

13:55 Feb 05, 2014

Chisinau, bd.Moscova 13, 0.01 Kms

Автомобиль в неположенном месте

13:10 Apr 12, 2015

Chisinau, bd. Moscova 13, 0.01 Kms

Bariere de parcare neautorizate

11:35 Nov 10, 2014

Chisinau, bd. Moscova 13, 0.01 Kms

Строительный мусор

13:25 May 29, 2015

Chisinau, bd. Moscova 13, 0.02 Kms