Problema soluţionată

Lipsa iluminarii

13:48 Dec 27 2013 Chisinau, str. Iazului 72, 72/1, 74 Sectorul : Rîşcani

Descriere
Iluminarea in curtea blocurilor de pe str. Iazului 72, 72/1, 74 lipseste. Aceasta apare doar la trei stâlpi si intr-un singur loc. Locatarii sunt nevoiti sa conecteze lumina manual.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
Alexei (Dec 29 2013)
Rugam autoritatile sa solutioneze problema pina la Anul Nou. Multumim
Comment Rating: UP DOWN
0
Pretura sectorului Rîşcani (Dec 30 2013)
Pretura sectorului Rîşcani a înaintat un demers în adresa ÎM "Lumteh".
Comment Rating: UP DOWN
0
ÎMREI „LUMTEH” (Feb 7 2014)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminarea publică de pe adresa respectivă a fost restabilită la data de 06.02.14.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Reparație str. Iazului

13:27 Oct 07, 2015

Chișinău, Str. Iazului 72, 0.01 Kms

Ograda săpată

12:21 Aug 31, 2013

Chișinău, str.Iazului 72/1, 0.04 Kms

Împrejmuire cu gard

13:54 Apr 08, 2015

Chisinau, str. Iazului 72/1, 0.04 Kms

Bloc locativ

13:58 Mar 24, 2015

Chisinau, str. Ceucari 11\1, 11\2, 11\3, 0.06 Kms

Gard construit pe trotuar

13:02 Aug 21, 2013

Chisinau, str. Ceucari 9, 9\1, 0.07 Kms