Problema soluţionată

Curatarea drumului

10:28 Feb 5 2014 Chisinau, bd. Moscova 13, ap105 Sectorul : Rîşcani

Descriere
Buna ziua!
Deoarece sint invalid de gr.1, in scaun cu rotile, ma confund cu problema ca, din cauza ca drumul nu este curatat de zapada, n-am posibilitatea de a ma deplasa.
Inteleg ca in zilele precedente erau ninsori abundente si nu era posibil, din cauza ca nu se reusea, de curatat drumul, însa timp de o saptamâna oamenii si copii framinta omatul care si cum poate, pentru a se putea deplasa!
Oamenii au tot rînit zapada la scarile din fata blocului, însa pe drum e imposibil de deplasat!
De aceea rugam sa se curete tot drumul din fata blocurilor 13, 15/1, 15/2 si 15/3!
Multumesc!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
DGLCA (Feb 10 2014)
IMGFL-20 a curatat cu tractorul drumul din fata blocurilor mentionate.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Захват общественной парковки во дворе

13:41 May 29, 2015

Chisinau, bd. Moscova 13, 0.01 Kms

Defrisarea castanului

13:12 Jun 30, 2014

Chisinau, bd. Moscova 13,scara 4, 0.02 Kms

Lipsa iluminarii

22:38 Dec 19, 2013

Chisinau, bd. Moscova 13, 0.02 Kms

Строительный мусор

13:44 May 29, 2015

Chisinau, bd. Moscova 15/1, 0.02 Kms

Lipsa iluminarii

13:55 Feb 05, 2014

Chisinau, bd.Moscova 13, 0.03 Kms