Problema soluţionată

Lipsa iluminarii

13:55 Feb 5 2014 Chisinau, bd.Moscova 13 Sectorul : Rîşcani

Descriere
De nenumarate ori am scris despre lipsa iluminarii de pe bd.Moscova 13 si nici un rezultat!
Rog mult ca cei de la Lumteh sa schimbe becurile arse!
Este foarte intuneric si periculos sa te intorci acasa seara!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Comentarii
ÎMREI „LUMTEH” (Mar 3 2014)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminarea publică de pe adresa respectivă a fost restabilită la data de 25.02.14.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Автомобиль в неположенном месте

13:10 Apr 12, 2015

Chisinau, bd. Moscova 13, 0 Kms

Bariere de parcare neautorizate

11:35 Nov 10, 2014

Chisinau, bd. Moscova 13, 0 Kms

Defrisarea castanului

13:12 Jun 30, 2014

Chisinau, bd. Moscova 13,scara 4, 0.01 Kms

Lipsa iluminarii

22:38 Dec 19, 2013

Chisinau, bd. Moscova 13, 0.01 Kms

Строительный мусор

13:25 May 29, 2015

Chisinau, bd. Moscova 13, 0.01 Kms