În aşteptare

Stația de autobuse in stare rea

01:30 Feb 6 2014 Chișinău, str. Puskin 50 Sectorul : Rîşcani

Descriere
Acoperișul stației de autobuse de pe str. Pușkin, puțin mai jos de str. Cosmonauților este deteriorat. În cazul unei ploi nu ai unde sa te adăpostesti!
La fel și scaunele din stație, vreo câteva din ele sunt rupte. Iar urna de gunoi lipseste. Vă rog să rezolvați cel putin problema cu acoperișul!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: no info

Funcţie: no info
Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Comentarii
Pretura sectorului Rîşcani (Feb 17 2014)
Problema amenajării staţiilor de aşteptare a transportului public este la controlul Primăriei municipiului Chişinău.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Освещение

22:37 Oct 03, 2016

Кишинев, улица Пушкина пересечение ул Космонавтов, 0.02 Kms

Строительные работы

11:06 Feb 14, 2018

Сhisinau, str.Пушкин 52а и Кожбук 3а, 0.03 Kms

Taracani sunt peste tot

23:39 Jul 27, 2014

Chisinau, Str. Al. Puskin 39, caminul nr 4, 0.03 Kms

Нет горячей воды

00:33 Feb 06, 2014

Кишинев, ул. Пушкина 41, 0.04 Kms

Iluminare

13:17 May 13, 2015

Chisinau, str .Puskin 52, 0.04 Kms