Problema soluţionată

Drum inzapezit

11:01 Feb 7 2014 Chisinau, str. Danubius 59 Sectorul : Botanica

Descriere
In perimetrul strazilor Danubius 49-59 și Sarmisegetuza 37-87 nu este curatata zapada de pe strazi. Astfel accesul cu automobilele este ingreunat. Locatarii cu forte proprii au curat o parte din zapada, insa drumul oricum ramine inzapezit.
Rugam dezapezirea acestor drumuri.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Comentarii
IMGFL-6 (Feb 7 2014)
De către autospecialele Direcţiei generale locativ-comunale şi amenajare au fost curăţite străzile în perimetrul str. Danubius 49-59 şi str. sarmizegetusa 37-87.
Comment Rating: UP DOWN
1
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Drum avariat

01:30 Apr 01, 2014

Chisinau, str. Danubius 59, 0.04 Kms

Capac de la gura de canalizare uzat

12:49 Sep 16, 2016

Chisinau, Str. Danubius intersectie cu Vinodelia, 0.08 Kms

Drum distrus

13:37 Sep 15, 2015

Chisinau, Str. Vinodelia, 0.09 Kms

Drum deteriorat

13:02 Jul 21, 2014

Chisinau, Str. Vinodelia, 0.09 Kms

Drum avariat

10:35 Jun 04, 2013

Chisinau, str. Sarmizegetusa 37/5, 37/2, 37/1, 0.09 Kms