Problema soluţionată

Dezzapazire

13:13 Feb 9 2014 Chisinau, Bulevardul Dacia Sectorul : Botanica

Descriere
Va rugam dezzapezirea trotuarelor de pe podurile situate pe bd. Dacia din preajma centrului comercial ''Malldova''.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Trotuar detereorat

13:10 Sep 16, 2015

Chisinau, bd. Dacia 2 - 10 (trotuarul), 0.01 Kms

Pavaj

11:20 Sep 14, 2016

Dacia 16/1, 0.04 Kms

Iluminatia lipseste totalmente

13:21 Nov 16, 2015

Chisinau, bd. Dacia 18, 0.06 Kms

матей милло - продажа на дороге

11:07 May 19, 2017

str. Matei Millo, 0.07 Kms

водосточные трубы

12:02 Aug 06, 2014

Chisinau, 0.1 Kms