Problema soluţionată

дорожный знак

13:18 Feb 24 2014 Министерсво Финансов. поворот на Григоре Виеру Sectorul : Rîşcani

Descriere
Перед улицей Григоре Виеру возле Министерства Финансов установлен дорожный предписывающий знак "движение только прямо", поворот направо и налево запрещен. Однако весь поток транспорта поворачивает направо? Вверху на проводах знак информации "пересечение с дорогой с односторонним движением"
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 2
Comentarii
Pretura sectorului Rîşcani (Feb 27 2014)
Pretura sectorului Rîşcani a înaintat un demers în adrersa DGTPCC.
Comment Rating: UP DOWN
0
DGTP și CC (Mar 3 2014)
Vă aducem la cunoștință că indicatorul 4.11 are acțiune asupra intersecției dintre străzile Cosmonauților și Diordiță (pietonală).
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Разбитый тротуар в центре города

13:57 Dec 26, 2016

Chisinau, intersectie str.Constantin Tanase-Grigore Vieru, 0.01 Kms

Butonul semafor

18:44 Feb 05, 2014

Chisinau, str. Cosmonautilor inters. bd. Grigorie Vieru, 0.03 Kms

Cuib de viespi

12:09 May 22, 2015

Chisinau, str. Grigore Vieru, 0.04 Kms

Taracani sunt peste tot

23:39 Jul 27, 2014

Chisinau, Str. Al. Puskin 39, caminul nr 4, 0.05 Kms