Problemă actuală

Dezordine

13:02 Feb 25 2014 Chisinau, str. Alba Iulia Sectorul : Buiucani

Descriere
Statiile terminus pentru rutele 121,115, 124 se afla in mare dezordine. La capatul strazii Alba Iulia maturatorii nu prea ajung.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Transport public insuficient

01:28 Nov 14, 2014

Chisinau, str. Alba-Iulia, 0.05 Kms

Scurgere de apa de celputin 3 zile !!!!

12:30 Jun 28, 2012

Chisinau, str. Alba Iulia 206, 0.06 Kms

Raliuri zgomotoase noaptea

12:29 May 16, 2012

Chisinau, str. Alba-Iulia, 0.08 Kms

Troleibuzele nu respecta graficul

12:57 Feb 25, 2014

Chisinau, Str. Alba Iulia 206, 0.08 Kms

Gunoi

23:29 Jul 11, 2011

Chisinau, Alba Iulia intersectie cu sos.Balcani, terminalul troilebuselor, 0.1 Kms