Problema soluţionată

Cîini vagabonzi

11:59 Mar 4 2014 Chisinau, str. Florilor 2/2 Sectorul : Rîşcani

Descriere
Intre caminul 1 al ASEM de pe str. Florilor 2/1 si cooperativa de garaje, este un automobil abandonat, sub care în fiecare seara se aduna aproximativ 10-15 cîini care latra si in timpul zilei din terenul de acumulare a deseurilor duc pungi cu gunoi imprejurul caminului.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 3
Comentarii
Pretura sectorului Rîşcani (Mar 6 2014)
Pretura sectorului Rîşcani a înaintat un demers în adresa Î.M. Regia "Autosalubritate".
Comment Rating: UP DOWN
0
Regia "AUTOSALUBRITATE" (Apr 1 2014)
Pe adresa rwespectiva s-au luat masuri
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Sapaturi nerestabilite

12:56 Mar 04, 2014

Chisinau, str. Florilor 2/2, 0 Kms

spatiile verzi

01:49 Feb 20, 2014

Chisinau , str. Florilor 2, 0.04 Kms

Trecere de pietoni

11:09 Jan 29, 2015

Chisinau, str. Florilor 4, 0.06 Kms

Ремонт дороги перед подъездом

13:01 Aug 03, 2016

Молдова, Кишинёв, Богдан Воевод 8/6, 0.07 Kms

Scurgeri apa

00:11 Nov 29, 2013

Chisinau, str. B Voievod 8/2, 0.07 Kms