Problema soluţionată

Plop problema

13:09 Mar 9 2014 Chisinau, str. Puskin 50A Sectorul : Rîşcani

Descriere
Se rup crengi de la inaltime mare din plopul de pe str. Puskin 50A.
O creanga a cazut peste o masina parcata!
Rugam ca autoritatile sa il curete sau sa-l taie.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Haruta Eleferii

Funcţie: Director Asociatia "Spatii Verzi"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Spaţii Verzi

Buget: 48454 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
Pretura sectorului Rîşcani (Mar 12 2014)
Pretura sectorului Rîşcani a informat I.S. Asociaţia de gospodărire a spaţiilor verzi.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Освещение

22:37 Oct 03, 2016

Кишинев, улица Пушкина пересечение ул Космонавтов, 0.02 Kms

открытый люк

12:58 Nov 16, 2012

Chisinau, str. Cojbuc 1, 0.03 Kms

Строительные работы

11:06 Feb 14, 2018

Сhisinau, str.Пушкин 52а и Кожбук 3а, 0.03 Kms

во дворе нет урн

13:18 Nov 16, 2012

Chisinau str. Cojbuc 3A, 0.03 Kms

Şanţ neasfaltat

12:19 Oct 02, 2015

Chisinau, str. G. Cosbuc, 0.05 Kms