Problemă actuală

Мусор по всему двору

11:55 Mar 14 2014 Chisinau, str. Albisoara 78/1 Sectorul : Rîşcani

Descriere
Регулярно мусор разлетается из переполненного мусорного контейнера и мусорной камеры по всему двору. Во многих дворах на Албишоара установлены новые закрывающиеся контейнеры, а мусоропровод заварен. Результат в тех дворах налицо.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Comentarii
dglca (Mar 19 2014)
Conform informatiei presedintelui CCL-131, administratorul blocului locativ din str. Albisoara 78/1 problema abordata de DVS pe site-ul alerte.md intradevar are loc. Pentru evacuarea la timp a containerelor cu deseuri solide menajere este necesar sa va adresati catre administratorul blocului locativ CCL-131 pentru solutionarea problemei in cauza
Comment Rating: UP DOWN
0
Gunoi insoțit de guzgani și gîndaci!!! (May 19 2017)
Gestionarul CCL-131 fiind anunațat de mai multe ori că pe str. Albișoara 78/1 în scara 3 a blocului s-a blocat țeava de evacuare a gunoilui și pe etaje aleargă guzganii și gîndacii, nu a întreprins măsuri de rezolvarea a problemei, în acest context vom fi nevoiți să sudăm țeava de evacuare a gunoiului. Locatarii et. 5, scara 3, str. Albișoara 78/1.
Comment Rating: UP DOWN
1
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Scurgeri de apa

13:36 May 06, 2014

Chisinau , str. Albisoara 78/1, 0.01 Kms

Iluminare Albisoara 76/1, 78/1

01:25 Mar 12, 2014

Chisinau, str. Albișoara 78/1, 0.02 Kms

Затапливает двор во время дождя.

10:25 Jan 18, 2018

Chisinau, Albisoara 78/1, scara 1, 0.02 Kms

Lipsa Iluminare

01:12 Apr 09, 2015

Chsinau, Str. Albisoara, 0.02 Kms

Отсутствует освещение в подъезде.

12:19 Jan 27, 2014

Chisina ,str. Albisoara, 78/1, scara 1, 0.02 Kms