Problemă actuală

Mizerie in ograda

13:12 Mar 17 2014 Chisinau, str.P.Zadnipru 19 Sectorul : Ciocana

Descriere
In ograda noastra e o mizerie de nedescris, probabil ca si in multe alte ograzi din capitala, din cauza deseurilor nematurate!
Problema este ca nici frunza din toamna nu s-a greblat!
Se motiveaza ca n-au avut bani sa plateasca tractoru ca s-o evacueze.
Noi personal, desi pina acum nu aveam nici o datorie pe apartament din toamna, atunci acum nu doar noi nu achitam factura pentru deservirea blocului, atit timp pina nu vor curata ograda de mizerie!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
dglca (Mar 21 2014)
Directia generala a examinat informatia privind salubrizarea curtii blocului locativ din str. P.Zadnipru, 19 si va comunica urmatoarele-blocul locativ mentionat este gestionat de administratia APLP 54/183, care este obligata sa indeplineasca lucrarile de intretinere sanitare a blocurilor si a terenurilor aferente. Reesind din informatia administratiei APLP 54/183 lucrarile mentionate sunt efectuate zilnic. Pentru a primi o informatie mai ampla Va puteti adresa catre administratia APLP 54/183, din str. P.Zadnipru, 15/2 tel 022-33-94-37
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminarii

22:48 Nov 25, 2013

Chisinau, str. P. Zadnipru 19, 0.01 Kms

Copaci care cresc printre firile de electricitate

13:33 Mar 15, 2014

Chisinau, Str.P. Zadnipru 19 scara a 3, 0.01 Kms

Canalizare Periculoasa

02:37 Dec 28, 2011

Chisinau, Str. P. Zadnipru 19, 0.01 Kms

Transport

00:55 Mar 30, 2015

Chisinau, str. Milescu Spataru 19, 0.01 Kms

Scurgere Apa

23:11 Jun 22, 2012

Chisinau, Strada Petru Zadnipru 19, 0.02 Kms