Problemă actuală

Deseuri in curte

13:17 Mar 21 2014 Chisinau, str. Independentei 14/2 Sectorul : Botanica

Descriere
Locul de colectare a deşeurilor e în mare dezastru!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 33
Comentarii
dglca (Apr 9 2014)
Conform informatiei prezentate de catre conducerea IMGFL nr. 3 deseurile menajere acumulate in str. Independentei, 14/2 au fost lichidate
Comment Rating: UP DOWN
-7
al. (Apr 9 2014)
a ramas o buna parte de dupa "evacuarea" lor imaginile vorbesc de la sine
Comment Rating: UP DOWN
8
al. (Apr 25 2014)
strîngeţi odată tot gunoiul ăla mă !!!
Comment Rating: UP DOWN
6
ds. (May 22 2014)
niciodata nu se va solutiona !
Comment Rating: UP DOWN
5
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Teren de joacă lipsă

13:03 Apr 04, 2016

Chişinău, str.Independenţei,14/2, 0 Kms

Haita de ciini agresivi !

01:54 Jan 21, 2015

Chisinau, str. Independentei 14/2, 0.01 Kms

Încalzire

13:19 Nov 25, 2013

Chisinau, str. Independentei 14/2, 0.01 Kms

Lipsa Agentului termic

10:41 Nov 26, 2013

Chisinau, str. Independentei 14/2, 0.01 Kms

Catre Lumteh

22:58 Jan 31, 2017

Independentei 14/2 scara 2, 0.01 Kms