Problemă actuală

Gramezi cu gunoi

10:16 Apr 8 2014 Chisinau, str. Muncesti Sectorul : Botanica

Descriere
Perimetrul strazii Muncesti, de la "Arca Moldovei" pina la intersectia strazii Muncesti cu bd. Dacia este nesalubrizat, sunt foarte multe gramezi cu gunoi.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

apa calda

22:23 Sep 17, 2012

Chisinau Str.Muncesti 406, 0.06 Kms

Drum distrus

12:09 May 11, 2012

Chisinau, str. Muncesti, 0.06 Kms

Fisura cu scurgere in sistemul de canalizare

20:49 Sep 21, 2011

Chisinau, strada Muncesti, Centrul Auto Peugeot, 0.06 Kms

Свет

01:06 May 16, 2012

Chisinau, str. Muncesti 804/2, 0.06 Kms

Iluminarea stradala

13:20 Jan 23, 2014

Chisinau, str. Muncesti 798, 0.1 Kms